Žádné výsledky...

0

Žádné produkty v košíku.

Tradiční omáčka jedinečné chuti. Omáčka na špagety, kterou znají generace Prozkoumat
Máte chuť cestovat? Vyzkoušejte naše světové domácí pomazánky Prozkoumat
Žijte naostro! Pomazánky, které na jazyku budí respekt Prozkoumat produkty

Slovenská konzervárna s tradicí a kvalitou

Sortiment výrobků se skládá z masných konzerv, zeleninových pomazánek, výrobků z ryb, hotových jídel a cereálií. Portfolio tvoří 120 druhů výrobků. Mezi nejprodávanější produkty TATRAKONU patří pomazánky Pali, Májka či známá omáčka na špagety Morca-della. Kromě klasických produktů se v sortimentu společnosti nacházejí také prémiové řady.

Více o nás

Historie
1931
První písemná zmínka
2005
Společnost TATRAKON se stala vítězem pátého ročníku soutěže Zaměstnavatel vstřícný k rodině.
2007
Vítěz soutěže Národní ceny České republiky za kvalitu dle modelu výjimečnosti EFQM.
2016
Získala firma TATRAKON certifikát FSSC 22000 (Food Safety System Certification).
2017
Provedený recertifikační audit podle normy EN ISO 9001:2015 a společnost získala certifikát platný na další tři roky.
Více
My na Instagramu
Výrobky od Tatrakonu som si obľúbila, lebo mám rada kvalitné slovenské výrobky. Mojím najobľúbenejším produktom sú tuniakové šaláty, ale zbožňujem aj nátierky, hlavne pikantné.
Pani Majka
Tatrakon môj dobrý, milý, zostáva mi v tejto chvíli, zahrnúť ťa láskou veľkou, je cťou byť ti kamarátkou. Všetko je tak chutné, veľmi..., fanúšik som ja váš verný. Vždy si v našej skrinke doma, či je leto a či zima.
Pani Zlatka
Moja dcéra miluje vašu pikantnú nátierku Pali, je bez chemickej konzervácie a páli – to milujeme :). Ste super, sme s vami, nech sa darí, a prajem veľa spokojných zákazníkov fajnšmekrov.
Pani Janka
Výrobky Tatrakonu si v mojej kuchyni našli čestné miesto, používam ich na varenie, berieme si ich na turistiku. Mám rada prémiový rad, nárezy a nátierky sú u nás denne.
Pani Daniela
Ahojte Tatrakon, ja si vás pamätám ešte ako dieťa, vždy ste mali fajn výrobky. Hlavne, že sú slovenské a naši ľudia majú prácu.
Pani Andrea
Milý Tatrakon, na mojom prvom mieste v rebríčku tvojich produktov je dlhodobo, od môjho detstva, samotná Morca-Della. Výrazne ma však teší aj rada produktov bez chémie Natur a kurací šalát, ktorý je špičkový.
Pán Boris
Kvalitné výrobky Tatrakon sú pomocníkom v každej slovenskej rodine. Super paštéty Pali či Bôčikovú si moji synovia s radosťou natierajú na chutné rožky a o raňajky je postarané.
Pani Marta
Prajem vám veľa úspešných rokov a nech sú výrobky od vás stále také jedinečné.
Slečna Lenka
Keď pocit chlapskej chatovačky na víkend na nás chlapov máva, Tatrakon konzerva čestné miesto v našej výbave zastáva.
Pán Bohumil
Vážený Tatrakon, už moja mama kupovala vašu Morca-Dellu na špagety a ja v tom pokračujem. Chuťovo a konzistentne nemá na trhu konkurenciu. Ste v našej domácnosti zaručene kvalitným slovenským výrobcom, ktorého si vážime.
Pani Milka