Traditional
spaghetti sauce
of unique taste.
Spaghetti sauce known for generations!
Explore
Love to travel? Try our finest home-made spreads! Find out
Live for real! Spreads which wake up your tongue! Explore

A traditional canning company based in Slovakia well known for it’s quality

Our product range consists of canned meat, vegetable spreads, fish products, ready-made meals and cereals. The portfolio consists of 120 types of products. The best-selling TATRAKON products are Pali and Májka spreads and the well-known Morca-della spaghetti sauce. In addition to a traditional products, the company’s product range also includes premium lines.

More

History
1931
The very first mention of Tatrakon
2005
TATRAKON became the winner of the fifth edition of the Family-Friendly Employer competition
2007
Winner of the National Award of the Slovak Republic for quality according to the EFQM model of excellence.
2016
TATRAKON has obtained the FSSC 22000 (Food Safety System Certification) certificate.
2017
Performed a recertification audit according to the EN ISO 9001: 2015 standard and the company obtained a certificate valid for the next three years.
More
Our Instagram
Výrobky od Tatrakonu som si obľúbila, lebo mám rada kvalitné slovenské výrobky. Mojím najobľúbenejším produktom sú tuniakové šaláty, ale zbožňujem aj nátierky, hlavne pikantné.
Pani Majka
Tatrakon môj dobrý, milý, zostáva mi v tejto chvíli, zahrnúť ťa láskou veľkou, je cťou byť ti kamarátkou. Všetko je tak chutné, veľmi..., fanúšik som ja váš verný. Vždy si v našej skrinke doma, či je leto a či zima.
Pani Zlatka
Moja dcéra miluje vašu pikantnú nátierku Pali, je bez chemickej konzervácie a páli – to milujeme :). Ste super, sme s vami, nech sa darí, a prajem veľa spokojných zákazníkov fajnšmekrov.
Pani Janka
Výrobky Tatrakonu si v mojej kuchyni našli čestné miesto, používam ich na varenie, berieme si ich na turistiku. Mám rada prémiový rad, nárezy a nátierky sú u nás denne.
Pani Daniela
Ahojte Tatrakon, ja si vás pamätám ešte ako dieťa, vždy ste mali fajn výrobky. Hlavne, že sú slovenské a naši ľudia majú prácu.
Pani Andrea
Milý Tatrakon, na mojom prvom mieste v rebríčku tvojich produktov je dlhodobo, od môjho detstva, samotná Morca-Della. Výrazne ma však teší aj rada produktov bez chémie Natur a kurací šalát, ktorý je špičkový.
Pán Boris
Kvalitné výrobky Tatrakon sú pomocníkom v každej slovenskej rodine. Super paštéty Pali či Bôčikovú si moji synovia s radosťou natierajú na chutné rožky a o raňajky je postarané.
Pani Marta
Prajem vám veľa úspešných rokov a nech sú výrobky od vás stále také jedinečné.
Slečna Lenka
Keď pocit chlapskej chatovačky na víkend na nás chlapov máva, Tatrakon konzerva čestné miesto v našej výbave zastáva.
Pán Bohumil
Vážený Tatrakon, už moja mama kupovala vašu Morca-Dellu na špagety a ja v tom pokračujem. Chuťovo a konzistentne nemá na trhu konkurenciu. Ste v našej domácnosti zaručene kvalitným slovenským výrobcom, ktorého si vážime.
Pani Milka