Žiadne výsledky...

0

Žiadne produkty v košíku.

Tradičná omáčka jedinečnej chuti Omáčka na špagety, ktorú poznajú generácie Preskúmať
Máte chuť cestovať? Vyskúšajte naše svetové domáce nátierky Preskúmať
Žite naostro! Nátierky, ktoré na jazyku budia rešpekt Preskúmať produkty

Slovenská konzerváreň s tradíciou a kvalitou

Sortiment výrobkov pozostáva z mäsových konzerv, zeleninových nátierok, výrobkov z rýb, hotových jedál a cereálií. Portfólio tvorí 120 druhov výrobkov. Medzi najpredávanejšie produkty TATRAKONU patria nátierky Pali pochúťka, Bôčiková nátierka či známa omáčka na špagety Morca-della. Okrem klasických produktov sa v sortimente spoločnosti nachádzajú aj prémiové rady výrobkov.

Viac o nás

História
1931
Prvá písomná zmienka
2005
Spoločnosť TATRAKON sa stala víťazom piateho ročníka súťaže Zamestnávateľ ústretový k rodine.
2007
Víťaz súťaže Národnej ceny Slovenskej republiky za kvalitu podľa modelu výnimočnosti EFQM.
2016
Získala firma TATRAKON certifikát FSSC 22000 (Food Safety System Certification).
2017
Vykonaný recertifikačný audit podľa normy EN ISO 9001:2015 a spoločnosť získala certifikát platný na ďalšie tri roky.
Viac
My na Instagrame
Výrobky od Tatrakonu som si obľúbila, lebo mám rada kvalitné slovenské výrobky. Mojím najobľúbenejším produktom sú tuniakové šaláty, ale zbožňujem aj nátierky, hlavne pikantné.
Pani Majka
Tatrakon môj dobrý, milý, zostáva mi v tejto chvíli, zahrnúť ťa láskou veľkou, je cťou byť ti kamarátkou. Všetko je tak chutné, veľmi..., fanúšik som ja váš verný. Vždy si v našej skrinke doma, či je leto a či zima.
Pani Zlatka
Moja dcéra miluje vašu pikantnú nátierku Pali, je bez chemickej konzervácie a páli – to milujeme :). Ste super, sme s vami, nech sa darí, a prajem veľa spokojných zákazníkov fajnšmekrov.
Pani Janka
Výrobky Tatrakonu si v mojej kuchyni našli čestné miesto, používam ich na varenie, berieme si ich na turistiku. Mám rada prémiový rad, nárezy a nátierky sú u nás denne.
Pani Daniela
Ahojte Tatrakon, ja si vás pamätám ešte ako dieťa, vždy ste mali fajn výrobky. Hlavne, že sú slovenské a naši ľudia majú prácu.
Pani Andrea
Milý Tatrakon, na mojom prvom mieste v rebríčku tvojich produktov je dlhodobo, od môjho detstva, samotná Morca-Della. Výrazne ma však teší aj rada produktov bez chémie Natur a kurací šalát, ktorý je špičkový.
Pán Boris
Kvalitné výrobky Tatrakon sú pomocníkom v každej slovenskej rodine. Super paštéty Pali či Bôčikovú si moji synovia s radosťou natierajú na chutné rožky a o raňajky je postarané.
Pani Marta
Prajem vám veľa úspešných rokov a nech sú výrobky od vás stále také jedinečné.
Slečna Lenka
Keď pocit chlapskej chatovačky na víkend na nás chlapov máva, Tatrakon konzerva čestné miesto v našej výbave zastáva.
Pán Bohumil
Vážený Tatrakon, už moja mama kupovala vašu Morca-Dellu na špagety a ja v tom pokračujem. Chuťovo a konzistentne nemá na trhu konkurenciu. Ste v našej domácnosti zaručene kvalitným slovenským výrobcom, ktorého si vážime.
Pani Milka