Zlatá rada - najkvalitnejšie konzervy

Máte záujem o kvalitné konzervy s vyšším podielom mäsa a kvalitnými ingredienciami? Určite áno, a preto má pre vás slovenský výrobca TATRAKON - radu nad zlato - výrobky s rovnomenným označením Zlatá rada. V celom priereze produkcie popradského výrobcu TATRAKON nájdeme konzervy Zlatá rada s vylepšenou receptúrou - od obľúbených nátierok Pali, Májka, alebo hotových jedál - omáčka na špagety MORCA-DELLA, bravčové mäso vo vlastnej šťave alebo plnená paprika, či plnený kapustný list... Zlatá rada je odporúčanie, ktoré sa oplatí vypočuť - oceníte to v kuchyni, kde v krátkom okamihu vykúzlite rýchlu a chutnú večeru, či obed!Do portfólia výrobkov Zlatá rada patria mäsové konzervy – mäsové nátierky a hotové jedlá. Jedná sa o výrobky s vyššími kvalitatívnymi parametrami, s vyšším podielom mäsa. Základom sú receptúry z roku 1981. Patria medzi ne:

  • Májka lahôdkový bravčový krém zlatá rada
  • Pali pikantná pochúťka zlatá rada
  • Bôčiková lahôdková nátierka zlatá rada
  • Pasta z údeného mäsa zlatá rada
  • Bravčové mäso vo vlastnej šťave zlatá rada
  • MORCA-DELLA zmes na špagety zlatá rada
  • Plnená paprika zlatá rada
  • Plnený kapustný list zlatá rada

Májka lahôdkový bravčový krém zlatá rada – tradičný výrobok z bravčového mäsa a bravčovej pečene v množstve 65% mäsových surovín. Výrobok je jemne opracovaný, s príjemnou vôňou a chuťou po použitých surovinách. Vhodný ako nátierka na chlieb a pečivo, kedykoľvek doma i v prírode.

Pali pikantná pochúťka zlatá rada – veľmi obľúbená jemne pikantná nátierka s podielom 68% mäsových surovín. Nátierka je homogénna, ľahko roztierateľná hmota, s čiastočkami feferónov. Chuť je jemne pikantná, primerane slaná. Výrobok je vhodný ako nátierka na pečivo alebo opečený chlebík.

Bôčiková lahôdková nátierka zlatá rada – mäsová nátierka s výraznou vôňou a chuťou po údenom mäse, ktorého  podstatnú časť tvorí údený bravčový bôčik. Celkový obsah mäsových surovín je 64%. Výrobok je homogénny, roztierateľný, vhodný na chlieb i pečivo.

Pasta z údeného mäsa zlatá rada – hnedočervená kompaktná mäsová nátierka s výraznou vôňou a chuťou po údenom mäse. Obsah mäsových surovín tvorí 57%. Výrobok je vhodný ako nátierka na chlieb alebo pečivo.

Bravčové mäso vo vlastnej šťave zlatá rada – vysokokvalitný výrobok s pôvodnou receptúrou z bravčového pliecka, obsahuje 70% čistého mäsa. Bravčové mäso je jemne korenené, primerane slané s výraznou mäsovou vôňou. Po obvode je vytavený tuk a aspik, ktorý zvýrazňuje chuť výrobku.

MORCA-DELLA zmes na špagety zlatá rada – je zmes mletého bravčového mäsa a sóje v paradajkovej omáčke. Chuť je výrazne mäsosójová, sladkastá po paradajkovom pretlaku, primerane slaná, jemne korenená. Používa sa na špagety alebo iné druhy cestovín, môže sa dochutiť strúhaným syrom.

Plnená paprika zlatá rada – hotové jedlo s tradičnou receptúrou, paprika naplnená mäsovou zmesou v paradajkovej omáčke. Chuť výrazná po paprike a paradajkovom pretlaku, s príjemnou vôňou po dusenom mäse. Jedlo vhodné po ohriatí na priamu konzumáciu s varenými zemiakmi alebo inou prílohou.

Plnený kapustný list zlatá rada – hotové jedlo s tradičnou receptúrou, kapustné listy naplnené mäsovou zmesou v kapustovom prívarku. Vôňa a chuť typická po kyslej kapuste s chuťou po dusenom mäse, jemne korenená, primerane slaná.

Najpredávanejšie