Prémiová rada

17 marec 684 krát Novinky

Premiova radaOd nového roka sme pre našich zákazníkov pripravili novú radu výrobkov PRÉMIUM. Ak hľadáte jedlo, ktoré vás nielen zasýti, ale aj vynikajúco chutí a je vyrobené z kvalitných surovín, siahnite po našich výrobkoch s označením Prémium. Do tejto skupiny patria mäsové nátierky:
 

Divinová nátierka s brusnicami prémium

Divinová nátierka s cesnakom prémium

Šunkový nárez prémium

Husacia nátierka prémium

 
Divinová nátierka s brusnicami prémium – výrobok z bravčového mäsa a diviačieho zadného stehna 20%, ktorý obsahuje  celkovo 71% mäsových surovín. Kúsky brusníc mu dodávajú jemne sladkastú chuť. Vhodná ako nátierka na chlieb, ktorá v spojení s diviačím mäsom získava neopakovateľnú chuť.

Divinová nátierka s cesnakom prémium –  výrobok z bravčového mäsa a diviačieho zadného stehna 20%, ktorý obsahuje  celkovo 71% mäsových surovín. V nátierke sa nachádzajú kúsočky cesnakových lupienkov, ktoré mu dodávajú výraznú cesnakovú chuť. Vhodný ako nátierka na chlieb pre labužníkov výrobkov z diviny, ktorí obľubujú výrazné chute.

Šunkový nárez prémium – mäsový nárez vyrobený z chudého bravčového mäsa v množstve 60%. Vzhľadom na nízky obsah tuku max. 10%, je ideálna pre ľudí, ktorí si strážia štíhlu líniu. Pôvodný Šunkový nárez si získal ihneď svojich zákazníkov, preto je tento druh výrobku rozšírený ešte o kvalitnejší výrobok prémium. Je vhodný na obložené chlebíčky, obložené misy a prípravu iných špecialít.

Husacia nátierka prémium – výrobok s výraznou pečeňovou chuťou z husacej pečene 25%, bravčového mäsa a husacích pŕs.  Dôkazom použitia kvalitných husacích surovín je aj mierne vytavený tuk, ktorý iste ocenia milovníci husacích a kačacích špecialít. Ideálny ako nátierka na chlieb alebo pečivo.

Spoločnosť TATRAKON je prvým výrobcom cereálií s certifikátom UTZ na Slovensku

18 máj 1173 krát Novinky

Spoločnosť TATRAKON Poprad vyrába okrem mäsových konzerv aj výrobky racionálnej výživy – extrudované výrobky, cereálie s obsahom kakaa. Tvoria ich kakaové guľky, kakaové mušličky, kakaové medvedíky, kakaová ryža ap. Kúpou kakaa certifikovaného UTZ podporujeme trvalo udržateľné pestovanie kakaa. Pestovatelia certifikovaní UTZ sú školení, aby uplatňovali lepšie poľnohospodárske postupy rešpektujúce prírodu, ľudí i planétu.